Hakkımızda - Antalya Manavgat Tesettür Giyim Modam Es Butik

Hakkımızda

Manavgat’ta Muhafazakâr giyime yeni bir soluk getiren Modam Es Butik Mağazası, Manavgatlı Muhafazakâr bayanları ünlü markaların geniş ürün yelpazesi ile tanışmaya çağırıyor.

Bayanlara yönelik giyim üzerine hizmet veren Modam Es Butik Mağazasında abiye, tunik, elbise, haşema gibi ürün çeşitlerinin yanı sıra eşarp, şal, takı ve çanta çeşitleri Manavgatlı bayanların beğenisine sunuluyor.

Modam Es Butik Mağazası Sahibi Esra Taş, mağazalarında her türlü mevsimlik muhafazakâr bayan kıyafetinin bulunduğunu günümüz moda dünyasına yansıyan en son yenilikleri Manavgatlılar ile tanıştırmak istediklerini belirterek “Mağazamız; Tdee Concept, Berrin İstanbul, Al Marwah , Basic Love Official, Defrina, Shemall, Motif, Hukka, Miaruj, Missemramis, İnve Triko ve Ahsen gibi  tasarım ve markalara ev sahipliği yapıyor. Çantada DSN, eşarp ve şalda ise Levidor gibi tanınmış markaların ürün çeşitleri de Modam Es Butik Mağazasında Manavgatlı bayanların beğenisine sunuluyor. Muhafazakâr giyimi tercih eden hanımlar ve genç kızlarımız modayı bizimle takip edebilirler" diye konuştu.

Aşağı Hisar Mahallesi Gülveren Caddesi no: 10 Z-1 adresinde Çağlayan İlköğretim Okulu arkasında bulunan Modam Es Butik Mağazası, kaliteyi uygun fiyatlarla sunmanın yanında şu an devam etmekte olan sezon sonu indirimlerinde % 70’lere varan indirim fırsatı da sunuyor.

Beğendiklerim Menü
Yukarı